محصولات

شركت Euroricambi يكي از معتبر ترين و بزرگترين توليد كنندگان قطعات يدكي گيربكس و ديفرانسيل براي انواع كاميونها ، اتوبوسها ، تراكتور و اتومبيل هاي سواري از قبيل انواع دنده ها ، رابط ها ، شفت ها ، خورشيدي ها ، كرانويل پينيون ها و ... مي باشد.

تكنولوژي توليد و ساخت و همچنين كيفيت محصولات كاملا مطابق با شركت هاي معتبر دنيا و قابل جايگزينی به عنوان قطعه اصلي و حتي با كيفيتي بالاتر از قطعات اصلي و نيز جايگزين در محصولات شركتهاي معتبر دنيا از قبيل Volvo , Z.F , Mercedes Benz, Fuller (Eaton) , Renault truck , DAF , MAN , Scania مي باشد . محصولات و توليدات شركت Euroricambi با بيش از 6000 عرضه كننده در سراسر دنيا نشان دهنده دارا بودن يك سرويس منحصر به فرد در زمينه After Market براي اجزا و قطعات گيربكس و ديفرانسيل در سراسر دنيا مي باشد .

توليدات Euroricambi به صورت مخصوص و انحصاري بسته بندي مي گردد بطوريكه سلامت كالا را درطول ارسال تضمين نموده و بسته بندي آن با طرحهاي گرافيكي و هالوگرام كه نمايانگر مبدا توليد كالا مي باشد عرضه و به مشتري امكان مي دهد تا محصول اصلیEuroricambi را سريعاً شناسايي نمايد.

 

222

 

 

Untitled-1 Untitled-2 Untitled-3 Untitled-4

طراحی وب سایت توسط رایان